Z hlediska přihlášení se na stránky je oprávnění děleno do dvou kategorií a to kategorie Přihlášení na stránkách (frontend) a Přihlášení přímo v administraci (backend).

Do kompletní správy celého redakčního systému se můžete přihlásit dvěma způsoby. Oba způsoby byste měli podle našich návodů velmi snadno pochopit.

Pokud potřebujete rychle upravit článek, který ve kterém jste například našli chybu nebo si jen potřebujete upravit jeho znění, je zbytečné se přihlašovat do administrace a hledat jej v seznamu.

Po přihlášení do administrace je nutné kliknout v horní liště na položku Uživatelé. Následně na Správce uživatelů. Tím se dostanete na tabulku, ve které jsou všichni uživatelé, jež jsou na stránkách registrováni.

V případě, že jste vlastníkem webu, kde je možné, aby se registrovali čtenáři, či noví uživatelé máte možnost provádět také správu těchto uživatelů.

Po přihlášení do administrace je nutné kliknout v horní liště na položku Uživatelé. Následně na Správce uživatelů. Tím se dostanete na tabulku, ve které jsou všichni uživatelé, jež jsou na stránkách registrováni.