Pokud si přejete upravit položky příslušné k vybrané nabídce stačí si ve Správci nabídek vybrat, kterou potřebujete a kliknout na její název ve sloupci Titulek nebo na políčko s číslem ve sloupci Zveřejněné položky.

V otevřeném okně je zobrazeno většinou několik položek s různou úrovní zanoření.

Jednotlivé úrovně jsou odděleny znakem |—. Tento dvojznak znamená položku druhé úrovně, tudíž má jednu nadřazenou položku nejvyšší úrovně. Značení |—|— značí třetí úroveň atd.

S jednotlivými položkami můžete provádět následující akce pomocí tlačítek pod hlavním panelem

pro každou z následujících funkcí však platí, že chcete-li pracovat s konkrétní položkou nebídky, musí být zaškrnuta

Nový - kliknutím na toto tlačítko můžete vytvořit novou položku nabídky. S vytvářením nové položky Vám pomůže článek Vytvoření noné položky nabídky.

Upravit - zvolte pro upravení vlastností a určení konkrétní položky, vlastnosti a určení je detailně popsáno v článku Vytvoření noné položky nabídky.

Zveřejnit - v případě, že je u položka zelená "fajfka" je aktivní – je vidět na webu. Zveřejňovat lze jednotlivé články také kliknutí ma zelenou "fajfku", čímž se přepne do stavu Zneveřejněno.

Zneveřejnit - položka není aktivní a není vidět na webu, ale zůstává v databázi. Zneveřejňovat lze jednotlivé články také kliknutí ma červený křížek, čímž se přepne do stavu Zveřejněno.

Do koše - vybraná položka se smaže do koše

Úvodní stránka - takto označená položka je výchozí položkou Vašeho webu – je první položkou, která se zobrazí každému návštěvníko. Úvodní stránku stránku lze nastavit také kliknutím na hvězdičku ve sloupci Úvodní stránka