Každá šablona stránek obsahuje určité množství pozic. Tyto pozice jsou tím, kdo Vám dělal stránky vytvořeny a uloženy do speciálního souboru s popisem, kde se pozice nachází. 

Abyste věděli, kde se která pozice nachází, je potřeba zobrazení pozic nejprve povolit. Dělá se to následovně. Klikněte v hlavní nabídce administrace na Rožšíření a zde vyberte Správce šablon. Nyní se nacházíte v seznamu s šablonami. Nahoře na tlačítkové liště klikněte na tlačítko Možnosti. V nově otevřeném okně změňte volbu Náhled pozic modulů na Povoleno pokud tomu tak již není.

Tímto jste povolili funkci, se kterou Vám nebylo v základním nastavení redakčního systému umožněno pracovat. Pracuje se s ní následovně. Za název stránky, na které se aktuálně nacházíte se napíše ?tp=1. Máme-li tedy například webovou stránku http://estation.cz/index.php. Bude vypadat adresa po doplnění http://estation.cz/index.php?tp=1. Poté stiskněte enter a zobrazí se Vám všechny dostupné pozice, včetně jejich umístění.

Ve správci modulů pak Vytváření modulu tzn. Rozšíření -> Správce modulů a u položky Pozice vyberte potřebnou pozici, jež jste si zjistili předtím na webové stránce.